sekabet logo
3 ratings

25 euro zakład bez ryzyka

Zarówno aktywni jak i okazjonalni gracze z pewnością docenią zalety nowego rozwijającego się bukmachera czyli firmy Sekabet. Bukmacher ten jest obecny w ponad 90 krajach, w tym również od niedawna w Polsce. Przede wszystkim daje on ogromne możliwości pod względem zakładów, w jego ofercie dostępne są nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale także mnóstwo niszowych. Poza tym dodatkowe zalety sprawiają, że jego popularność bardzo szybko rośnie.

Promocje specjalne w Sekabet: 

  • 3 euro darmowej gotówki na grę u bukmachera. Aby otrzymać bonus musisz się tylko zarejestrować z tego linka. KLIK

 

Rejestracja w Sekabet

Proces rejestracji jest szybki i wygodny nawet dla mniej doświadczonych graczy, odbywa się przez umieszczony na stronie formularz. Podaje się w nim jedynie podstawowe informacje, niezbędne do przeprowadzania transakcji i zawierania zakładów. Podczas rejestracji należy unikać mijania się z prawdą, w przypadku wykrycia takiej sytuacji konto może zostać zablokowane. Rejestracja jest całkowicie darmowa, i zaraz po jej zakończeniu można rozpoczynać zabawę z zakładami.

 

Wpłaty i wypłaty

Aby można było zawierać zakłady konieczne jest zasilenie konta środkami finansowymi. Sekabet daje pod tym względem duże możliwości, znacznie większe niż konkurencja. Konto może być zasilone za pomocą tradycyjnych przelewów bankowych, kart płatniczych oraz szerokiej gamy internetowych portfeli. Dla miłośników bitcoina dostępna jest także ta waluta jako jednak z opcji. W podobny sposób można zrealizować wypłaty, które w przypadku tego bukmachera są wyjątkowo szybkie i sprawne. Przy transferze środków zostały ustalone limity, przy wpłatach wynoszą one około 20 zł, natomiast przy wypłatach dwa razy więcej.

 

Bonusy i Promocje w Sekabet

Każdy bukmacher stara się zachęcić nowych graczy różnymi bonusami i promocjami, i nie inaczej jest w przypadku Sekabetu. Między innymi czeka na nich powitalny bonus w wysokości 25 EUR, do wykorzystania na wszystkie zakłady. Doceniani są także stali klienci, dla nich firma również oferuje szereg innych promocji, między innymi bonusy mobilne i stałe, dające możliwość skorzystania z nich do tydzień.

Obsługa klienta

U tego bukmachera obsługa stoi na wysokim poziomie. Wprawdzie nie jest dostępna bezpośrednia linia telefoniczna, ale przez pozostałe formy kontaktu wsparcie udzielane jest szybko i bezproblemowo. Gracze mogą zgłaszać swoje problemy przy pomocy tradycyjnego maila, Live-Chatu i prostego formularza umieszczonego na stronie. Dla użytkowników serwisu ważne jest też to, że większość informacji jest na nim przetłumaczona na język polski.

sekabet logo
3 ratings

25 euro zakład bez ryzyka

Dodaj komentarz