interwetten
5 ratings

25% do 50 euro

Innowacyjność to jedna z najważniejszych rzeczy, jakimi może pochwalić się bukmacher Interwetten. Jest to niewątpliwie jeden z pionierów wirtualnej rozrywki, któremu zawdzięczamy bardzo wiele istotnych dzisiaj elementów tego typu zabawy, także przez Internet. Jeśli chcesz grać u bukmachera, który ma nie tylko renomę, lecz również niezwykle atrakcyjną ofertę, wybór Interwetten jest z całą pewnością dobrym pomysłem, czego dowodem są chociażby ogromne ilości fanów.

Informacje ogólne

Interwetten to jedna z największych tego typu firm na świecie, zatrudniająca mnóstwo ludzi i obsługująca klientów w wielu dziesiątkach państw na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów, który działa na rynku od wielu już lat i zapewnia naprawdę ogromną ofertę interesujących zdarzeń sportowych o przeróżnym charakterze.

Z punktu widzenia gracza istotne jest na pewno przede wszystkim to, że dzięki doświadczeniu bukmachera Interwetten, bez trudu można znaleźć tam wiele różnego rodzaju zdarzeń do obstawiania – obsługiwane są zdarzenia z ponad 70 różnych krajów na całym świecie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Historia

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że Interwetten to tak naprawdę jeden z pionierów światowej rozrywki hazardowej, a więc przede wszystkim różnego rodzaju zakładów bukmacherskich. Firma została założona już w roku 1990, a więc naprawdę dawno temu i od samego początku miała wielu zwolenników, którzy korzystali z jej szerokiej, interesującej oferty hazardowej. W roku 1997 Interwetten, jako pierwsza firma na całym świecie, zdecydowała się na otworzenie dostępu do swojej oferty poprzez stronę internetową, przynosząc tym samym rewolucję na rynek.

Strona internetowa

Witryna internetowa bukmachera Interwetten jest jedną z najlepszych, najwygodniejszych i bez wątpienia najbardziej przyjaznych graczom, jeśli chodzi o obstawianie online. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo wiele różnego rodzaju form rozrywki, do których dostęp jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu każdy poradzi sobie ze znalezieniem właściwych linków.

Zgodnie ze sprawdzonym modelem, po lewej stronie znajdziemy przede wszystkim rozwijaną listę dyscyplin sportowych obsługiwanych przez bukmachera, gdzie bez trudu odszukamy całe mnóstwo ciekawych zdarzeń, a zwłaszcza odnajdziemy te, które nas aktualnie interesują. Szeroka oferta zakładów łatwo daje się również filtrować.

Na środku strony internetowej znajdują się odnośniki do wydarzeń live oraz najpopularniejsze zdarzenia oferowane przez bukmachera. Z kolei po prawej mamy rekomendowane zakłady i subtelną reklamę. Zastosowana kolorystyka jest stonowana, a sama strona bardzo wygodna w obsłudze i intuicyjna.

Bonusy i promocje

Nie powinno być dla nikogo niespodzianką, że głównym powodem korzystania z oferty tych, a nie innych bukmacherów internetowych, jest wysokość i łatwość otrzymania bonusu, zwłaszcza w ramach promocji dla nowych graczy. Oczywiście Interwetten także oferuje nam bonus powitalny, który jest nadzwyczaj atrakcyjny na tle oferty pozostałych bukmacherów.

Oferta bonusowa w Interwetten jest dość specyficzna i nietypowa. Przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że mamy możliwość otrzymania naprawdę wysokiej sumy, która może sięgnąć nawet 100 euro. Z drugiej strony warto jest mimo wszystko zwrócić szczególną uwagę na fakt, że otrzymanie pełnego bonusu to czasem dość wymagający proces, który nie każdemu się uda.

Bonus przyznawany jest bowiem w pięciu krokach. Po osiągnięciu każdego z kroków kwota w wysokości 20 euro jest automatycznie dodawana do konta gracza. Jak otrzymać bonus? Tutaj rzecz jasna sytuacja nieco się komplikuje. Jak podano na przykładzie na stronie internetowej, jeśli chodzi o zakłady sportowe, konieczne jest obrócenie bonusu co najmniej pięciokrotnie po kursie niemniejszym niż 1.70. Na samym początku musimy więc obstawić minimum 100 euro, aby otrzymać pierwszą „transzę” bonusu w wysokości 20 euro. Nie jest to jednak tak skomplikowane, na jakie wygląda.

Rejestracja

Odnośnik do rejestracji nowego konta gracza znajdziemy, jak w przypadku większości bukmacherów, w prawym górnym rogu ekranu. Rzecz jasna rejestracja jest prosta i intuicyjna, więc nikt nie powinien mieć z nią problemu. Poza danymi osobowymi podajemy tutaj jeszcze na przykład walutę konta, po czym niemal natychmiast możemy wpłacić pierwsze pieniądze na konto gracza, aby korzystać z bardzo szerokiej i naprawdę atrakcyjnej oferty bukmachera.

Oferta zakładów

Nikomu nie trzeba chyba mówić, że Interwetten to firma z tradycjami, która z całą pewnością może nam zaoferować jedną z największych ofert spośród wszystkich bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Mamy tu do dyspozycji całe mnóstwo różnego rodzaju dyscyplin sportowych, pośród których znajdziemy między innymi najpopularniejsze, ale też mniej powszechnie znane. Wśród najważniejszych warto wymienić takie, jak:

  • Tenis,
  • Koszykówka,
  • Siatkówka,
  • Piłka nożna,
  • Piłka ręczna.

Interwetten to jednak nie tylko szeroka oferta sportów najpopularniejszych, lecz również całe mnóstwo nieco mniej popularnych dyscyplin, które jednak mimo wszystko cieszą się sporym zainteresowaniem. Tutaj znajdziemy między innymi następujące dyscypliny:

  • Szachy,
  • Curling,
  • E-sports.

Zakłady mobilne

Współcześnie, gdy coraz większa część wirtualnej rozrywki odbywa się na urządzeniach mobilnych, dostęp do strony internetowej i oferty bukmachera z poziomu smartfona lub tabletu jest koniecznością. Nic więc dziwnego, że Interwetten zadbał o to, by gracze mogli bez większych problemów korzystać z dostępnych zakładów w taki sposób.

Warto jest tutaj przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, że Interwetten oddał do dyspozycji graczy nie tylko mobilną wersję strony internetowej, lecz również dedykowaną aplikację, która z całą pewnością zdecydowanie ułatwia komunikację z bukmacherem i jest po prostu znacznie bardziej zoptymalizowana, dzięki czemu zapewnia naprawdę wygodną i przyjemną rozrywkę.

Jeśli zaś chodzi o mobilną wersję strony internetowej bukmachera, zachowuje ona stonowane barwy, z którymi spotkamy się na stronie głównej. Jest ona jednak nie tylko atrakcyjna wizualnie, lecz także bardzo praktyczna, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że tak naprawdę każdy z nas bez trudu odnajdzie tutaj istotne wydarzenia. Istnieje oczywiście możliwość obstawiania zakładów live, a samo poruszanie się po witrynie mobilnej nie powinno stanowić problemu.

Zakłady na żywo

Zakłady live to z całą pewnością jeden z najważniejszych elementów oferty każdego popularnego bukmachera. Jeśli chodzi o Interwetten, znajdziemy tu całkiem sporo ciekawych ofert z zakresu przeróżnych dyscyplin sportowych, dzięki czemu zupełnie nikt nie powinien się nudzić. Piłka nożna, tenis, baseball, piłka ręczna i tenis stołowy to tylko niektóre z dyscyplin, które możemy bez trudu obstawiać w zakładach na żywo.

Witryna przeznaczona do obstawiania na żywo, podobnie zresztą jak sama oferta, jest bardzo atrakcyjna. Znajdziemy tutaj nie tylko wiele różnego rodzaju zakładów, lecz również w wielu przypadkach transmisję, a przynajmniej schematyczny obraz tego, co aktualnie dzieje się na boisku, korcie lub parkiecie. Jakkolwiek patrzeć, oferta bukmachera, jeśli chodzi o zakłady na żywo, jest na pewno stosunkowo atrakcyjna na tle konkurencji.

Wpłaty i wypłaty w Interwetten

Bukmacher Interwetten daje nam dostęp do dużej ilości różnego rodzaju standardowych i nowoczesnych form płatności internetowych. Znajdziemy tutaj nie tylko rozwiązania bardziej tradycyjne, czyli przede wszystkim karty kredytowe i przelewy bankowe, lecz również mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, czyli wszelkiego rodzaju portfele elektroniczne (na przykład Skrill i Neteller). Dostępne są również karty prepaid.

Możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy w Interwetten zapewniona jest na wiele sposobów, toteż wielbiciele różnego rodzaju alternatyw tego typu bez wątpienia nie powinni być zawiedzeni. Istnieje wiele rozwiązań, spośród których łatwo jest wybrać odpowiednie.

Wsparcie techniczne

Kontakt z bukmacherem jest mimo wszystko dość istotną wadą oferty Interwetten. Przede wszystkim warto jest zwrócić uwagę na fakt, że tak naprawdę mamy możliwość „dogadania się” jedynie w językach angielskim i niemieckim, co znacznie ogranicza komfort obsługi z punktu widzenia Polaka. Mało tego – w serwisie nie uświadczymy dostępu do czata, toteż wszystkie ewentualne zgłoszenia możliwe są jedynie przez formularz kontaktowy, co ostatecznie stanowi o sporej wadzie na tle innych firm.

Kasyno

Interwetten to nie tylko zakłady sportowe – tak naprawdę firma zajmuje się oferowaniem kompleksowej rozrywki hazardowej w sieci, dzięki czemu praktycznie bez stresu i trudności można w mgnieniu oka przenieść się z boiska piłkarskiego do kasyna. Szeroki wybór gier znanych producentów oraz oczywiście dostęp do kasyna na żywo to ważny element, który przyciąga graczy do gry w Interwetten, zarówno w zakładach sportowych, jak i kasynie online.

Języki

Jak już wspomnieliśmy, support dostępny jest jedynie w języku angielskim oraz w języku niemieckim, natomiast sama strona internetowa została rzecz jasna przetłumaczona na polski. Z drugiej strony, na przykład warunki otrzymania bonusu również zostały przetłumaczone, zostało to jednak zrobione maszynowo i w związku z tym regulamin jest trudny do zrozumienia.

Opinia o Interwetten

Interwetten to tradycja. Firma ta utrzymuje się na rynku nieprzerwanie przez trzecią dekadę, dzięki czemu na pewno jest ona rzetelna i godna zaufania. Dostaniemy tutaj bardzo atrakcyjny bonus, dzięki któremu każdy z nas znajdzie sposób na pomnożenie kapitału na start. Warto również zwrócić uwagę na dostęp do oferty przez urządzenia mobilne oraz atrakcyjną aplikację do gry live.

Wśród minusów trzeba przede wszystkim wymienić brak prostych narzędzi kontaktu z suportem, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakt w języku obcym – tego nie uświadczymy w ogóle. Generalnie jednak Interwetten jest bukmacherem zdecydowanie wartym polecenia, szczególnie jeśli naprawdę zamierzasz skorzystać z pełni oferty tej znanej na całym świecie firmy.

interwetten
5 ratings

25% do 50 euro

Dodaj komentarz